< návrat zpět

Zednictví

Zednické práce Žďár nad Sázavou

Kromě instalatérských a topenářských prací, které naleznete v nabídce našich služeb, Vám můžeme nabídnout také celou řadu služeb z oblasti zednictví, které pro Vás provádíme ve městě Žďár nad Sázavou a jeho okolí.

Mezi námi nabízené zednické práce pak patří například vyzdívání bytových jader, rekonstrukce koupelen, montáž obkladů a dlažeb či kompletní rekonstrukce bytů a domových prostor. Samozřejmostí jsou pro nás nejen kvalitně odvedené zednické práce, ale také kompletní dodávka veškerých materiálů, které s Vámi vždy pečlivě zkonzultujeme.

Rekonstrukce bytů a domových prostor

Plánujete rekonstrukci bytu nebo rovnou celého domu? Pak i pro Vás mohou být námi prováděné zednické práce ideálním řešením. Zajistíme pro Vás jak kompletní rekonstrukce bytů a domových prostor tak i jednotlivých místností, jako je např. rekonstrukce koupelny, rekonstrukce a vyzdění bytového jádra apod.

Rekonstrukce bytů a domových prostor provádíme vždy v té nejvyšší možné kvalitě a k Vaší maximální spokojenosti. Po pečlivé konzultaci společně s Vámi vybereme nejvhodnější materiály, jejichž dodání pro montáž si sami zajistíme. Pro získání veškerých informací Vám stačí nás kontaktovat a domluvit si s námi nezávaznou schůzku.

Montáž obkladů a dlažeb

Plánujte výměnu obkladů v kuchyni, koupelně, na WC nebo pokládku dlažby v jakékoliv místnosti? Neváhejte se na nás obrátit. Provedeme pro Vás odbornou montáž obkladů a dlažeb k Vaší maximální spokojenosti, případně vám také pomůžeme s výběrem nejvhodnějších obkladů i dlažby a zajistíme její dodání.

Pokud si stále nejste jistí, zda jsou pro Vás naše zednické práce ideálním řešením, nebojte se na nás obrátit s veškerými Vašimi dotazy. Rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy a dohodneme si s Vámi nezávaznou schůzku nejen ve Žďáře nad Sázavou.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.