< návrat zpět

Vzduchotechnika a ostatní

Montáže vzduchotechniky Žďár nad Sázavou

Mimo dalších námi nabízených služeb pro Vás nejen ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí zajišťujeme také profesionální montáže vzduchotechniky, stlačeného vzduchu a požární vody.

Pro montáž vzduchotechniky využíváme nejen patřičné technické vybavení, ale také mnohaleté zkušenosti, které jsou jistotou kvalitně odvedené práce a Vaší maximální spokojenosti. Jak probíhá montáž vzduchotechniky od nás, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Rádi Vám také poradíme s nejvhodnějším řešením montáže vzduchotechniky u Vás.

Montáže stlačeného vzduchu

Zajistíme pro Vás také kompletní montáže stlačeného vzduchu. Této služby můžete využít jak v případě potřeby montáže rozvodů stlačeného vzduchu tak při napojení rozvodů vzduchu na kompresory a jiná čerpadla. Samozřejmostí je také dodávka veškerých potřebných systémů, jejichž výběr s Vámi před provedením montáže stlačeného vzduchu pečlivě prokonzultujeme.

Montáže požární vody

Kromě montáže vzduchotechniky a stlačeného vzduchu můžete našich služeb využít také pro zajištění profesionální montáže požární vody. Montáže požární vody provádíme vždy kvalitně a tak aby byly splněny veškeré požadavky příslušných norem. Již realizované montáže požární vody si můžete navíc také prohlédnout v naší fotogalerii.

Zaujala vás naše nabídka provedení montáže vzduchotechniky, stlačeného vzduchu nebo požární vody nebo se jen chcete dozvědět více informací o provedení těchto prací? Kontaktujte nás. Rádi Vám sdělíme veškeré potřebné informace a setkáme se s Vámi na nezávazné schůzce, kde Vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení plánované montáže.

Využít můžete také případně celé řady našich dalších služeb, které pro Vás k maximální spokojenosti našich zákazníků zajišťujeme nejen ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí již od roku 1991.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.