< návrat zpět

Voda a odpady

Montáže rozvodů vody a odpadů

Zajišťujeme pro Vás kompletní montáže a rekonstrukce rozvodů vody či odpadů. Těchto služeb můžete využít také v případě výměny rozvodů a stoupacího potrubí v bytových domech včetně výměny ventilů.

Pro montáže a rekonstrukce vody nebo odpadů využíváme materiály, jako jsou plasty, měď a ocel. Kromě odborné montáže rozvodů vody a odpadů však můžete využít i celé řady našich dalších souvisejících služeb, uvedených níže.

Ostatní montáže a výměny

Rádi Vám pomůžeme také v případě montáže nebo výměny vodovodních baterií, sprchových koutů, umyvadel, van a bidetů. Zajistíme pro Vás také odborné zapojení praček a myček či montáže a výměny zásobníkových a průtokových ohřívačů vody.

Pro naše zákazníky dodáváme a kompletujeme také různé zařizovací předměty, jako jsou bojlery, vany, bidety, umyvadla, WC, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek apod.

Ponorná čerpadla a domácí vodárny

Domácí vodárny patří k nejpoužívanějším řešením při zavádění vody pro každodenní potřebu. I v tomto směru vám rádi vyjdeme vstříc a zajistíme pro Vás kompletní realizaci domácí vodárny.

Pomůžeme Vám také vybrat nejvhodnější ponorná čerpadla, která vám zajistí dostatečný výkon a poslouží Vám dlouhé roky k vaší maximální spokojenosti. Samozřejmostí jsou pak také profesionální montáže ponorných čerpadel.

Odborné montáže rozvodů vody a odpadů včetně jejich rekonstrukcí a výše uvedených služeb pro Vás provádíme ve městě Žďár nad Sázavou a jeho okolí již od roku 1991. Za tuto dobu jsme se stali v tomto oboru opravdovými profesionály, na které se můžete bez obav obrátit.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku nebo se nás zeptejte na rady, stejně jako to udělalo již velké množství spokojených zákazníků před Vámi.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.