< návrat zpět

Topení

Montáže a rekonstrukce topení Žďár nad Sázavou

Ve městě Žďár nad Sázavou a jeho okolí pro Vás již celou řadu let zajišťujeme profesionální montáže a rekonstrukce topení. I pro Vás v této lokalitě zajistíme odborné montáže či výměny otopných těles a ventilů, montáže plynových a elektrických kotlů, kotlů na tuhá paliva a krbových vložek.

Samozřejmostí je také kompletní dodávka veškerých potřebných systémů a pomoc při výběru nejvhodnějšího řešení. Kromě montáže a rekonstrukce topení pak můžete využít také některé z dalších našich níže uvedených služeb v oblasti topenářství.

Kombinované a podlahové vytápění

Kombinované vytápění patří vzhledem k nejistým cenám paliv k výhodným a velmi žádaným druhům vytápění. V případě zájmu o tuto formu vytápění Vám rádi vyjdeme vstříc a zajistíme pro vás kompletní dodávku a montáž kombinovaného vytápění.

Podlahové vytápění patří ke stále více oblíbeným a žádaným druhům vytápění, které Vám může pomoci ušetřit výdaje za tepelnou energii. I v tomto směru pro vás můžeme být užitečným pomocníkem a pomůžeme vám vybrat nejvhodnější řešení podlahového vytápění včetně jeho následné montáže. Jak vypadá montáž podlahového vytápění, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Solární systémy                                           

Solární systémy pomáhají ušetřit velkou část nákladů na přípravě teplé vody, vytápění objektu, ohřevu bazénu a jiných technologických zařízeních. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější solární systém a zajistíme kompletní dodávku veškerých potřebných systémů. Solární systémy Vám samozřejmě dodáme včetně jejich odborné montáže.

Potřebujete provést montáž či rekonstrukci topení, vyměnit topná tělesa nebo jen zjistit, který druh vytápění je pro Vás nejvhodnější? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s realizací kompletního vytápění nejen v lokalitě Žďár nad Sázavou.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.