< návrat zpět

Plyn

Domovní plynové instalace

Již od roku 1991 pro Vás provádíme kompletní rekonstrukce a montáže domovních rozvodů plynu, montáže plynových kotlů, zářičů, ohřívačů vody, přímotopů, varných desek apod. Veškeré rozvody plynu provádíme v té nejvyšší kvalitě, tak aby byly v souladu s platnými technickými normami a výrobci předepisovanými technologickými postupy, což vždy vede k úspěšnému získání zákonem požadované revize plynu.

Ve městě Žďár nad Sázavou a jeho okolí se tak na nás vždy můžete obrátit s Vašimi požadavky na provedení montáže či rekonstrukce jakékoliv domovní plynové instalace. Využít však můžete i dalších našich níže popsaných souvisejících služeb.

Montáže plynových kotlů a spotřebičů

Zvažujete montáž plynového kotle, ohřívače vody, přímotopu, plynové varné desky či jakéhokoliv jiného plynového spotřebiče? Obraťte se na nás. Pomůžeme Vám nejen s výběrem nejvhodnějšího plynového kotle nebo plynového spotřebiče, ale také provedeme jeho odbornou montáž splňující veškeré zákonné podmínky i podmínky stanovené výrobcem. 

Revize plynové instalace

Kromě samotné kompletní montáže či rekonstrukce domovní plynové instalace zajišťujeme také zákonem povinné revize a kontroly plynové instalace. Revize a kontroly plynu včetně plynových zařízení vždy provede certifikovaný revizní technik, od kterého následně obdržíte příslušný dokument (revizní zpráva).

Revize komínů

Stejně jako v případě povinné revize plynu se na nás kdykoliv můžete obrátit i s požadavkem provedení revize komínů. Výsledkem této zákonem stanovené revize komínů bude revizní zpráva, kterou Vám po provedené kontrole předá náš revizní technik.  

Máte otázky týkající se domovní plynoinstalace, revize plynu, revize komínů nebo chcete rovnou některou ze souvisejících věcí realizovat? Kontaktujte nás, pro sjednání nezávazné schůzky a získání cenných rad.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.