< návrat zpět

Kanalizace

Montáže a rekonstrukce kanalizace Žďár nad Sázavou

Pro naše zákazníky provádíme odborné montáže a rekonstrukce ležatého a svislého potrubí kanalizace již od roku 1991. Našich služeb při montáži a rekonstrukci kanalizace můžete stejně jako mnoho našich spokojených zákazníků využít ve městě Žďár nad Sázavou a jeho okolí. S jistotou kvalitně odvedené práce se na nás můžete obrátit s požadavkem montáže či rekonstrukce domovní kanalizace i splaškové kanalizace.

Montáže a rekonstrukce domovní kanalizace

Do montáže a rekonstrukce domovní kanalizace lze zahrnout například montáž vodovodního potrubí nebo sanitární techniky. Tyto montáže vyžadují nejen dobrou znalost norem a jiných zákonných předpisů, ale také zručnost a zkušenosti instalatéra s potřebným strojovým vybavením.

Montáž či rekonstrukce domovní kanalizace od našeho instalatéra Vám zajistí nejen odborně provedenou montáž splňující veškeré normy, ale také jejich kvalitní estetické provedení.

Montáže a rekonstrukce splaškové kanalizace

Pod pojmem montáže a rekonstrukce splaškové kanalizace si můžete představit například montáže kanalizačních instalací v bytech, domech i komerčních budovách, instalaci svodů splaškové vody s napojením na veřejnou kanalizaci či septik, montáž svodů dešťové vody, ale i připojování sanitární techniky, jako jsou pračky, myčky apod.

I na tyto montáže a rekonstrukce můžete bez obav využít našich služeb. Získáte tak nejen odborně a kvalitně provedenou montáž kanalizačního potrubí, ale vyhnete se také případnému zápachu šířícího se z odpadů a prosakujícím spojům způsobených neodbornou montáží.

Kontaktovat nás můžete nejen s požadavkem montáže či rekonstrukce kanalizace, ale také s veškerými Vašimi dotazy týkajícími se nejen kanalizace, ale i všech dalších našich služeb.

Adresa

Petr Sklenář - ToPS
Haškova 40/6
591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: +420 603 871 859
e-mail: tops1@seznam.cz

Fakturační údaje:
IČ: 42652359
DIČ: CZ 7105174791

Pokud máte dotaz, nebo potřebujete poradit, či hledáte podrobnější informace o našich službách, napište nám.